EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

Usuwanie zębów ósemek Warszawa

Usuwanie zębów, a zwłaszcza usuwanie ósemek jest niezbyt miłym przeżyciem jakie świadczy nasz gabinet w Warszawie, choć czasami koniecznym. Wykonując zabieg wyrwania zębów, niezmiernie trzeba uważać na precyzyjne działania, bez naruszania sąsiadujących trzonowców lub siekaczy. Obecne trendy w medycynie zalecają zabieg usuwania ósemki jeszcze zanim zdąży się zepsuć. W naszym gabinecie opiekują się Państwem najlepszej klasy specjaliści stomatolodzy i protetycy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu zabieg usuwania zęba jest precyzyjny i przebiega bez komplikacji.

Usuwanie zębów ósemek Warszawa

Ekstrakcja zęba to jedno, ale potem pozostaje mało estetyczny ubytek. Coraz częściej stosowaną metodą odbudowy braków zębowych jest wszczepianie implantów, które zastępują utracony korzeń zębów. W ten sposób odbudowujemy pojedyncze i mnogie braki zębowe, a także bezzębie (całkowity brak zębów). Ogromną zaletą tej metody leczenia jest ochrona pozostałych zębów, ponieważ unikamy konieczności ich preparacji i dodatkowego obciążenia co ma miejsce w przypadku wykonywania tradycyjnych stałych uzupełnień protetycznych. Odbudowy protetyczne wykonane na implantach zapewniają najwyższy komfort, wygodę i estetykę użytkowania.

Przed przystąpieniem do leczenia protetycznego przedstawiamy Pacjentom wszystkie możliwości terapeutyczne, dokładnie omawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Informujemy także o całkowitych kosztach leczenia. Nigdy nie przekraczamy ustalonego kosztorysu podczas wykonywania pracy protetycznej.

Usuwanie zębów Warszawa - BEZBOLEŚNIE

Usuwanie zębów, a w tym ekstrakcja ósemki w naszym gabinecie jest bezbolesne i kompleksowe. Troskliwie podchodzimy zwłaszcza do pacjentów z problemami z zębami mądrości. Usuwanie ósemki nie musi być kłopotliwe!

NASZĄ NACZELNĄ ZASADĄ JEST PEŁNE ZADOWOLENIE PACJENTA Z UZYSKANEGO EFEKTU ESTETYCZNEGO I TERAPEUTYCZNEGO WYKONANEGO UZUPEŁNIENIA PROTETYCZNEGO.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ (w przypadku podjęcia leczenia protetycznego w naszym gabinecie jej koszt jest odjęty od całkowitej ceny odbudowy protetyczne). Usuwanie ósemki lub jakiegokolwiek innego zęba przeprowadzamy w przyjaznej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem.

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i