EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

Usuwanie zębów ósemek

Usuwanie ósemek

Usuwanie zębów, a zwłaszcza usuwanie ósemek jest niezbyt miłym przeżyciem, choć czasami koniecznym. Przy zabiegu niezmiernie ważne jest dokładne wyrwanie zęba, bez naruszania sąsiadujących. Obecne trendy w medycynie zalecają usuwanie ósemki jeszcze zanim zdąży się zepsuć. W naszym gabinecie opiekują się Państwem najlepszej klasy specjaliści stomatolodzy i protetycy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu zabieg jest precyzyjny i bez komplikacji. 

Usuwanie zębów to jedno, ale potem pozostaje mało estetyczny ubytek. Coraz częściej stosowaną metodą odbudowy braków zębowych jest wszczepianie implantów, które zastępują utracony korzeń zębów. W ten sposób odbudowujemy pojedyncze i mnogie braki zębowe, a także bezzębie (całkowity brak zębów). Ogromną zaletą tej metody leczenia jest ochrona pozostałych zębów, ponieważ unikamy konieczności ich preparacji i dodatkowego obciążenia co ma miejsce w przypadku wykonywania tradycyjnych stałych uzupełnień protetycznych. Odbudowy protetyczne wykonane na implantach zapewniają najwyższy komfort, wygodę i estetykę użytkowania.

Przed przystąpieniem do leczenia protetycznego przedstawiamy Pacjentom wszystkie możliwości terapeutyczne, dokładnie omawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Informujemy także o całkowitych kosztach leczenia. Nigdy nie przekraczamy ustalonego kosztorysu podczas wykonywania pracy protetycznej.

Usuwanie zębów

Usuwanie zębów, a w tym usuwanie ósemki w naszym gabinecie jest bezbolesne i kompleksowe. Troskliwie podchodzimy zwłaszcza do pacjentów z problemami z zębami mądrości. Usuwanie ósemek nie musi być kłopotliwe!

NASZĄ NACZELNĄ ZASADĄ JEST PEŁNE ZADOWOLENIE PACJENTA Z UZYSKANEGO EFEKTU ESTETYCZNEGO I TERAPEUTYCZNEGO WYKONANEGO UZUPEŁNIENIA PROTETYCZNEGO.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ (w przypadku podjęcia leczenia protetycznego w naszym gabinecie jej koszt jest odjęty od całkowitej ceny odbudowy protetyczne).

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i