EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują swoją pracę
z zamiłowaniem i pasją. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i konferencjach, aby zapewnić pacjentom najlepsze metody leczenia. W pracy najważniejsze są dla nas:
* profesjonalizm
* indywidualne podejście do pacjenta
* delikatność i wyrozumiałość.

 

dr Iwona Fibigerdr Iwona Fibiger

W 1995 roku ukończyła Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego
w Łodzi. W 2002 roku z wynikiem bardzo dobrym uzyskała tytuł lekarza specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji. Leczenie endodontyczne (kanałowe) prowadzi z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, takiego jak: mikroskop, lupy, endometr i mikrosilnik endodontyczny.
Estetyczny aspekt leczenia zawsze był dla niej bardzo ważny, dlatego w zakresie jej zainteresowań pojawiła się medycyna estetyczna. Od 2010 roku wykonuje zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, peelingów. Praca to jej pasja. Zawsze ma na uwadze dobro pacjentów i dba o to, aby  leczenie było profesjonalne i komfortowe, bez stresu i bólu. Stale podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

 

Lekarz Dentysta Grzegorz WiktorowskiLekarz Dentysta Grzegorz Wiktorowski

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego. Interesuję się protetyką, stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, stomatologią dziecięcą. Jego Pasją jest medycyna estetyczna. Stale doskonali swoje umiejętności, aby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

 

                       

                         

 

Lekarz Dentysta Natalia Kudła ZdjęcieLekarz Dentysta Natalia Kudła

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W czasie studiów była członkiem Protetycznego Koła Naukowego oraz Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii co pozwoliło jej rozszerzać swoją wiedzę, w tym na licznych konferencjach naukowych. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną, chętnie pracuje również z najmłodszymi pacjentami. Zawsze dba o to, aby leczenie przebiegało w miłej atmosferze oraz było dla pacjenta w pełni komfortowe i bezbolesne. Nieprzerwanie zdobywa nowe umiejętności za sprawą uczestnictwa w kursach, warsztatach oraz szkoleniach. Starannie wykorzystuje je w pracy zawodowej dla najlepszych możliwych rezultatów.

 

 

Lekarz Dentysta Magdalena Nagrodzka ZdjęcieLekarz Dentysta Magdalena Nagrodzka

Ukończyła kierunek lekarsko - dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją, leczy w oparciu o zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej. W pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ważne jest dla niej stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by pacjenci czuli się komfortowo. Stale podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. 

 

                                                                                                                                                   

 

W każdej decyzji, jaką podejmujemy co do funkcjonowania naszej kliniki dentystycznej kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych pacjentów. Każdy stomatolog czy ortodonta, jacy budują nasz zespół, zostali zatrudnieni w oparciu o ich nienaganną praktykę we wcześniejszych latach, począwszy od okresu wykształcenia. Naszym zdaniem dentysta powinien na czas wizyty w gabinecie, stać się dla pacjenta osoba w pełni zaufaną – jakby przyjacielem. W naszych gabinetach demonizowanie stomatologa nie występuje. Warszawska Ochota, ale także inne rejony tego miasta i ich mieszkańcy, wielokrotnie docenili nasze wysiłki. Stali się oni nasza najdoskonalszą wizytówką, zarówno pod względem opinii jak i białego, zdrowego uśmiechu, w którego uzyskaniu pomógł im nasz stomatolog i ortodonta.                                                                                                 

 

Dobry dentysta to specjalizacja bardzo często poszukiwana przez pacjentów. Ochota ma już swoją klinikę, gdzie poszukiwania te zwykle dobiegają końca. Dentysta, z jakim się Państwo u nas spotkają, zapewni Państwu usługę na najwyższym poziomie, nie generując przy tym stresu. Uśmiechem, fachowym podejściem i zręcznością sprawi on, że zapomną Państwo, iż jest to wizyta u stomatologa.                                                                               

Szeroki wachlarz naszych usług od profilaktyki po protetykę, wsparty wzorową wiedzą i umiejętnościami, jakie posiada każdy nasz stomatolog i ortodonta, sprawia, że nasza oferta usług dentystycznych znajduje się w czołówce najlepszych w Warszawie. Pozwalają nam na to praktyki odbyte przez każdego z naszych dentystów – nie tylko na terenie prestiżowych placówek w Polsce, ale także i za granicą (np. Stany Zjednoczone Ameryki, Dania). Przyjazna atmosfera oraz komfort, jakie zapewniamy naszym pacjentom zasługują również na wzmiankę. Z tego też powodu, pacjenci chętnie do nas wracają ze swoimi problemami stomatologicznymi – nasz zespół cieszy się bardzo dużym poważaniem wśród pacjentów naszej kliniki stomatologicznej.

             

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i