EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

Korony zębowe

W gabinecie Esthedent (w naszym gabinecie) oferujemy Państwu profesjonalną opiekę w zakresie protetyki stomatologicznej. Dbamy o to, aby odtworzenie funkcji i estetyki po utraconym zębie odbyło się zgodnie z aktualną wiedzą i przy użyciu najnowszych technologii.

Wykonujemy zarówno uzupełnienia protetyczne stałe (wkłady koronowo-korzeniowe, korony licówki, mosty porcelanowe i na włóknie szklanym, onlay), protezy ruchome (osiadające, szkieletowe), a także prace złożone (korony zębowe z protezą ruchomą połączone zasuwami lub zatrzaskami co niweluje problem widocznych metalowych klamer i znacznie podnosi estetykę uzupełnienia protetycznego).

Korony zębowe - wskazania do usługi

Korony zębowe są wskazane u osób, u których ząb został zniszczony, w rekonstrukcji zgryzu oraz przy braku lub niedorozwoju szkliwa. Ząb można stracić na wiele sposobów np. w wyniku urazu czy martwicy po leczeniu kanałowym. Korony zakłada się również w celu ochrony zdrowego, ale uszkodzonego zęba.

W naszym gabinecie stosujemy korony pojedyncze na implantach i pozostałościach zębów lub w formie mostów. Wtedy korony zębowe zamocowane są na kilku sąsiadujących z ubytkiem zębach. Kolor szkliwa dobieramy starannie pod barwę pozostałych, tak aby uśmiech naszych pacjentów był szeroki i jednolity. 

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i