EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

implanty zębów Warszawa

Implanty zębów, które oferujemy osobą się do nas zgłaszającym, są wszczepiane przez naszych specjalistów w wieloletnim stażem w tej dziedzinie i niezliczonymi tego typu zabiegami na swoim koncie. Zdrowy i piękny uśmiech - to właśnie gwarantujemy naszym pacjentom decydującym się na skorzystanie z tej metody stomatologii estetycznej.

Implantologia to bardzo skuteczna metoda, oparta na wykorzystaniu najnowszej wiedzy, mająca na celu odnowę uzębienia, dając przy tym pacjentowi komfort posiadania tak odnowionego zębów. Dodatkowo implanty zębów to sposób na uzyskanie bardzo trwałego odpowiednika naturalnych zębów, bez konieczności noszenia protezy, która nie dla każdego jest wygodną opcją.

Montaż implantów zębowych w Esthedent

Implant zębowy to mocowany przez nasz gabinet dentystyczny, sztuczny korzeń. Jego tytanowa powłoka nie alarmuje naszego organizmu o występowaniu ciała obcego, więc jest to metoda w 100 % bezpieczna. Po zamocowaniu go, wykańcza się jego górną część koroną protetyczną, wykonaną z porcelany.

Implanty zębów mają tą dodatkową korzyść, że niwelują możliwość zniszczenia sąsiednich zębów, jak to może mieć miejsce w przypadku protezy (np. częściowej). Wygoda ich posiadania oraz użytkowania również stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie ma więc mowy o jakimkolwiek dyskomforcie wynikającym z ich wszczepienia czy codziennego eksploatowania.

W naszej klinice (miastem, w który działamy jest Warszawa) szybko i bezproblemowo przeprowadzimy państwa przez całą procedurę, jaka jest wymagana, gdy pacjent zdecyduje się na implanty zębów – od konsultacji, przez badania, aż po zakończenie pracy uzupełnieniem protetycznym. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i