EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

Usuwanie zębów ósemek

Usuwanie ósemek

Coraz częściej stosowaną metodą odbudowy braków zębowych jest wszczepianie implantów które zastępują utracony korzeń zębów.W ten sposób odbudowujemy pojedyncze i mnogie braki zębowe a także bezzębie (całowity brak zębów).Ogromną zaletą tej metody leczenia jest ochrona pozostałych zębów ponieważ unikamy konieczności ich preparacji i dodatkowego obciązenia co ma miejsce w przypadku wykonywania tradycyjnych stałych uzupełnień prac protetycznych.Odbudowy protetyczne wykonane na implantach zapewniają najwyższy komfort,wygodę i estetykę użytkowania.

Przed przystąpieniem do leczenia protetycznego przedstawiamy Pacjentom wszystkie możliwości terapeutyczne,dokładnie omawiając wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Informujemy także o całkowitych kosztach leczenia.Nigdy nie przekraczamy ustalonego kosztorysu podczas wykonywania pracy protetycznej.

Usuwanie zębów

NASZĄ NACZELNĄ ZASADĄ JEST PEŁNE ZADOWOLENIE PACJENTA Z UZYSKANEGO EFEKTU ESTETYCZNEGO I TERAPEUTYCZNEGO WYKONANEGO UZUPEŁNIENIA PROTETYCZNEGO.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ (w przypadku podjęcia leczenia protetycznego w naszym gabinecie jej koszt jest odjęty od całkowitej ceny odbudowy protetyczne).

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i