EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

wydarzenia i promocje

Oczaruj uśmiechem!

Skorzystaj z wyjątkowej promocji na wybielanie zębów w EstheDent

Piękny biały uśmiech to Twoja wizytówka, pomaga w nawiązaniu nowych znajomości i dodaje pewności siebie. Zachowanie naturalnego, białego koloru zębów jest niestety bardzo trudne i wymaga wielu wyrzeczeń. Jeżeli jednak nie chcesz rezygnować z kawy i wprowadzać drakońskiej diety proponujemy skorzystać od czasu do czasu z zabiegów wybielania zębów na które przygotowaliśmy specjalną, ograniczoną czasowo ofertę. Wybierz jeden z pakietów i ciesz się efektem nawet po pierwszej wizycie. Śpiesz się, ceny promocyjne obowiązują do końca sierpnia 2017.

 

Pakiet Wybielanie zębów metodą nakładkową – cena promocyjna 500 zł (zamiast 650 zł)

Klasyczny sposób osiągnięcia białego uśmiechu w domowym zaciszu z możliwością łatwego powtarzania zabiegów w późniejszym czasie. Polega na przygotowaniu przez profesjonalną pracownię protetyczną specjalnych nakładek na zęby. Samodzielnie, w domu wypełniasz je aktywnym żelem oraz zakładasz na zęby, na noc. W czasie, kiedy Ty śpisz, żel usuwa z zębów przebarwienia doprowadzając je po kilku zabiegach do pięknego, białego koloru. Ilość wymaganych aplikacji zależy od obecnego koloru zębów oraz oczekiwanego efektu kocowego. W ramach pakietu otrzymujesz:

Wizytę kontrolną w trakcie której Lekarz wykona przegląd Twoich zębów oraz specjalne wyciski dla pracowni protetycznej. Na ich podstawie Technik wykonuje nakładki do nakładkowego wybielania zębów.

Szyny do wybielania zębów, dopasowane idealnie do Twojej anatomii, wykonane z elastycznego tworzywa. Warto zauważyć, że szyny możesz myć po każdym użyciu co dobrze wpływa na ich higienę.

Wizytę adaptacyjną podczas której Lekarz dodatkowo dopasuje nakładki wybielające zapewniając Ci maksimum komfortu podczas ich późniejszego używania. Dodatkowo wyjaśnimy Ci jak używać nakładek, jak i w jakiej ilości aplikować preparat do wybielania zębów oraz jakich zasad przestrzegać po wybielaniu.

Pamiętaj, przestrzegania zasad białej diety przez dwa tygodnie od wybielania zębów pozwoli Ci zachować osiągnięte rezultaty na dłużej.

Dwie strzykawki preparatu do wybielania zębów. Ponieważ wybielanie wykonujesz wygodnie w domu, preparat zabierasz ze sobą.

Strzykawkę preparatu zapobiegającego nadwrażliwości. W trosce o Twój komfort, do każdego zestawu do wybielania otrzymasz od nas strzykawkę preparatu który odbuduje szkliwo na Twoich zębach po wybielaniu, zabezpieczy osiągnięte efekty na dłuższy czas oraz będzie przeciwdziałał ewentualnemu dyskomfortowi.

Strzykawki z preparatem do wybielania oraz zapobiegającemu nadwrażliwości możesz później uzupełniać i utrzymać efekt wybielenia przez długie lata. Nakładki na żeby są wielokrotnego użytku, wykonane z wytrzymałego materiału.

 

Pakiet Wybielanie zębów lampą ZOOM PHILIPS – cena promocyjna 1 000 zł (zamiast 1200 zł)

Wybielanie zębów lampą Philips Zoom to zdecydowanie najszybszy sposób na osiągniecie efektów. Rezultaty widoczne są już po pierwszej wizycie w naszym gabinecie. To coś dla niecierpliwych :) Szybki efekt osiągany jest dzięki specjalnemu światłu emitowanemu przez wbudowane w lampę diody LED o idealnie dobranej barwie. Promienie świetlne działają jak katalizator reakcji wybielania, dzięki czemu efekt osiąga się już po 15 minutach.

W ramach pakietu otrzymasz 3 sesje wybielania zębów lampą. Każda sesja jest wykonywana przez Lekarza w naszym gabinecie. Podczas pierwszej wizyty Lekarz dodatkowo sprawdzi stan Twojego uzębienia i upewni się, że zabieg będzie dla Ciebie bezpieczny. Pamiętaj o przestrzeganiu zasad białej diety przez dwa tygodnie po wybielaniu.

Skorzystaj również z dodatkowej wizyty po wyczerpaniu pakietu 4 sesji w cenie 300 zł.

 

Pakiet nakładki + lampa Philips Zoom – cena promocyjna 1 300 zł (zamiast 1850 zł)

To nasz najpełniejszy pakiet wybielania zębów. Zawiera wszystko to co pakiet wybielania zębów metodą nakładkową oraz wybielania zębów lampą Philips Zoom. Zapewnia rewelacyjne efekty w krótkim czasie – dzięki lampie oraz możliwość ich uzupełnienia i utrzymania przez długi czas dzięki nakładką.

 

Po za pakietami mamy również ofertę dla Osób którym kolor zębów zmienił się po leczeniu kanałowym – zapytaj o nią Lekarza.


Archiwum wydarzeń

Marzec miesiącem Kobiet w EstheDent!

Medycyna estetyczna poromocja

W marcu Święto Kobiet obchodzimy nie jeden dzień, lecz cały miesiąc. Przyjdź i skorzystaj z wyjątkowej oferty, która pozwoli Twojej skórze odzyskać siłę po długiej ziemie. Przygotowaliśmy dla Was darmową konsultację z zakresu Medycyny Estetycznej, porady Ekspertów oraz wyjątkowe ceny na wybrane zabiegi.

Pamiętaj, że promocja obowiązuje tylko w marcu, przyjdź z Przyjaciółką i zyskaj dodatkowe korzyści.

Szukasz pomysłu na prezent? Zaproś swoją Partnerkę na wyjątkową sesję medycyny estetycznej w EstheDent!

 

PEELING MEDYCZNY

Czyli głębokie oczyszczenie. Po zabiegu skóra złuszcza zużyte warstwy naskórka, otwiera pory oraz pozbywa się zanieczyszczeń. Po kilku dniach staje się gładka i elastyczna. Doskonały wstęp do dalszych zabiegów w wyjątkowej cenie 150 zł.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Doskonale odżywia, nawilża i regeneruje skórę od wewnątrz. Jest doskonałym uzupełnieniem peelingu medycznego, 2 ml preparatu witaminowego wraz z aplikacją przez wykwalifikowanego Lekarza w cenie 150 PLN.

 

  

Dodatkowo

- przy zakupie 2 dowolnych ofert 5% rabatu

- przy zakupie 3 dowolnych ofert 10% rabatu

- jeżeli przyjdziesz z Koleżanką każda z Was otrzyma 10% rabatu

- Dla każdego Pacjenta, wspólnie z firmą Philips, przygotowaliśmy możliwość przetestowania szczoteczek sonicznych Philips SoniCare Diamond Clean

 

Pamiętaj, że tylko u nas wszystkie zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowanego Lekarza. Odwiedź nasz gabinet na Warszawskiej Ochocie i przekonaj się jak możemy Ci pomóc.

 

Oferta ważna do końca marca 2017

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i