EstheDent
ul.Grójecka 214, lok. U-9
02-390 Warszawa
tel.222-991-550
pon.-pt.: 10.00-20.00

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują swoją pracę
z zamiłowaniem i pasją. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i konferencjach, aby zapewnić pacjentom najlepsze metody leczenia. W pracy najważniejsze są dla nas:
* profesjonalizm
* indywidualne podejście do pacjenta
* delikatność i wyrozumiałość.

 

dr Iwona Fibigerdr Iwona Fibiger

W 1995 roku ukończyła Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego
w Łodzi. W 2002 roku z wynikiem bardzo dobrym uzyskała tytuł lekarza specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji. Leczenie endodontyczne (kanałowe) prowadzi z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, takiego jak: mikroskop, lupy, endometr i mikrosilnik endodontyczny.
Estetyczny aspekt leczenia zawsze był dla niej bardzo ważny, dlatego w zakresie jej zainteresowań pojawiła się medycyna estetyczna. Od 2010 roku wykonuje zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, peelingów. Praca to jej pasja. Zawsze ma na uwadze dobro pacjentów i dba o to, aby  leczenie było profesjonalne i komfortowe, bez stresu i bólu. Stale podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

 

                                                   

dr Magdalena Pieniążekdr Magdalena Pieniążek

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Do 2004 roku była asystentem w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka wielu publikacji naukowych, współtłumacz artykułów i książek o tematyce ortodontycznej. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w zjazdach i kursach ortodontycznych w Polsce i za granicą.

 

                                                                                                                                                    

 

Lekarz Dentysta Karolina CybulskaLekarz Dentysta Karolina Cybulska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów brała udział w licznych szkoleniach i konferencjach jako członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz Członek Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Współautorka pracy badawczej z zakresu chirurgii stomatologicznej. Staż podyplomowy odbyła w renomowanych Warszawskich Placówkach, gdzie doskonaliła umiejętności zdobyte na studiach. Interesuje się stomatologią estetyczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. W codziennej praktyce wykorzystuje nowoczesne metody leczenia, dba o dobry kontakt z pacjentem oraz bezstresowy przebieg wizyty.

 

Higienistka StomatologicznaHigienistka Stomatologiczna Ewelina Wyłupek

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 2016 roku. Cierpliwa i wyrozumiała - najważniejszy jest dla niej kontakt z drugim człowiekiem. Ceni współpracę z pacjentem - aby być wsparciem dla niego samego oraz lekarza.
Pasjonatka swojej pracy - ciągle poszerza swoją wiedzę. Każdy dzień w EstheDent jest dla niej cennym doświadczeniem. Obecnie studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Stawia na edukowanie pacjentów i promocję zdrowia.

W każdej decyzji, jaką podejmujemy co do funkcjonowania naszej kliniki dentystycznej kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych pacjentów. Każdy stomatolog czy ortodonta, jacy budują nasz zespół, zostali zatrudnieni w oparciu o ich nienaganną praktykę we wcześniejszych latach, począwszy od okresu wykształcenia. Naszym zdaniem dentysta powinien na czas wizyty w gabinecie, stać się dla pacjenta osoba w pełni zaufaną – jakby przyjacielem. W naszych gabinetach demonizowanie stomatologa nie występuje. Warszawska Ochota, ale także inne rejony tego miasta i ich mieszkańcy, wielokrotnie docenili nasze wysiłki. Stali się oni nasza najdoskonalszą wizytówką, zarówno pod względem opinii jak i białego, zdrowego uśmiechu, w którego uzyskaniu pomógł im nasz stomatolog i ortodonta.                                                                                                 

 

Dobry dentysta to specjalizacja bardzo często poszukiwana przez pacjentów. Ochota ma już swoją klinikę, gdzie poszukiwania te zwykle dobiegają końca. Dentysta, z jakim się Państwo u nas spotkają, zapewni Państwu usługę na najwyższym poziomie, nie generując przy tym stresu. Uśmiechem, fachowym podejściem i zręcznością sprawi on, że zapomną Państwo, iż jest to wizyta u stomatologa.                                                                               

Szeroki wachlarz naszych usług od profilaktyki po protetykę, wsparty wzorową wiedzą i umiejętnościami, jakie posiada każdy nasz stomatolog i ortodonta, sprawia, że nasza oferta usług dentystycznych znajduje się w czołówce najlepszych w Warszawie. Pozwalają nam na to praktyki odbyte przez każdego z naszych dentystów – nie tylko na terenie prestiżowych placówek w Polsce, ale także i za granicą (np. Stany Zjednoczone Ameryki, Dania). Przyjazna atmosfera oraz komfort, jakie zapewniamy naszym pacjentom zasługują również na wzmiankę. Z tego też powodu, pacjenci chętnie do nas wracają ze swoimi problemami stomatologicznymi – nasz zespół cieszy się bardzo dużym poważaniem wśród pacjentów naszej kliniki stomatologicznej.

             

Autoryzowany Gabinet Biomet 3I biomet3i